Czyszczenie hal produkcyjnych i przemysłowych Poznań

Nawet codzienne dbanie o porządek w zakładach produkcyjnych nie gwarantuje utrzymania najwyższego stopnia czystości. Dlatego warto zamówić raz na jakiś czas profesjonalną usługę z zakresu usuwania zanieczyszczeń. Proponowane przez nas czyszczenie hal produkcyjnych w Poznaniu pozwala pozbyć się kurzu i brudu ze wszelkich powierzchni. To przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa i minimalizację ryzyka awarii na każdym etapie produkcji.

Dokładne czyszczenie hal produkcyjnych Poznań dla różnorodnych branż

Na wyposażeniu naszej firmy znajdują się specjalistyczne narzędzia oraz urządzenia, które wykorzystujemy do osiągnięcia najlepszych efektów. Można je zastosować w praktycznie każdym przedsiębiorstwie na terenie Poznania oraz okolic. Doskonale znamy specyfikę lokalnych firm i potrafimy się dostosować do wymagań naszych klientów.

Sprzątanie hal produkcyjnych Poznań o wysokich standardach

Podczas pracy trzymamy się żelaznych reguł związanych z BHP oraz efektami czyszczenia. Dlatego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody, a nad ich wdrożeniem czuwają brygadziści i koordynatorzy. Zanim przystąpimy do pracy, wykonujemy serię zdjęć elementów podlegających czyszczeniu (np. maszyn, trudno dostępnych miejsc przy suficie czy linii produkcyjnych). Po realizacji usługi również robimy zdjęcia, dzięki czemu klienci mogą zobaczyć faktyczne efekty sprzątania.
Na końcu współpracy dajemy też pełną dokumentację dotyczącą przeprowadzonych czynności oraz certyfikat, który można wykorzystać przy audytach klienckich, BRC, IFS lub ISO.

Sprzątanie hal przemysłowych Poznań w atrakcyjnej cenie

Usługę wyceniamy indywidualnie na podstawie kilku czynników, takich jak wielkość obiektu czy liczba maszyn do wyczyszczenia. Dla naszych klientów z Poznania to gwarancja, że zapłacą wyłącznie za czynności, które są konieczne do realizacji, a nie za pakiet usług, które nie znajdą zastosowania w ich branży.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie sprzątania hal przemysłowych w Poznaniu. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person