O firmie
Kwadra System

Firma Kwadra System Sp.zo.o., Sp.K. działa na rynku od ponad 20 lat. Wraz z upływem czasu zmieniała się nazwa firmy oraz zakres świadczonych usług. Początkowo zajmowaliśmy się usługami codziennego utrzymania czystości w różnego rodzaju obiektach biurowych, magazynowych i przemysłowych.

Wraz ze zdobywanymi doświadczeniami oraz obserwacją zmian rynkowych ewoluował kierunek naszych działań. Dużym impulsem do specjalizacji było nasze pierwsze zlecenie dla klienta w branży metalowej, dużego wiodącego producenta maszyn i urządzeń dla przemysłu drzewnego oraz meblarskiego. Dzięki tej współpracy zauważyliśmy, że brakuje na rynku wyspecjalizowanych usług czyszczenia dla przemysłu.

Obecnie specjalizujemy się w kompleksowym czyszczeniu hal przemysłowych na terenie całej Polski. Naszymi klientami są m.in. zakłady przemysłu papierniczo – tekturniczego, przemysłu spożywczego, przemysłu metalowego, w tym przemysł ciężki. Realizowaliśmy usługi w zakładach meblarskich, malarniach proszkowych, malarniach mokrych, zakładach produkcji folii, zakładach chemicznych, centrach logistycznych, sieciach handlowych.

Zdobyte przez lata doświadczenia oraz dbałość o jak najwyższe standardy BHP pozwoliły nam poszerzyć ofertę o specjalistyczne czyszczenie – usuwanie pyłów osiadłych w strefach zagrożenia wybuchem przez mieszaniny pyłowo-powietrzne.

Właściciele
Kwadra System

Rafał mówi: „Wszystko da się zrobić”. To założyciel i główny technolog w firmie. Człowiek, który angażuje się osobiście w każde zlecenie, dobiera środki chemiczne, technologie i sprzęt. Stawia na rozwój zarówno osobisty, jak również podnosi kwalifikacje swoich pracowników.

Katarzyna odpowiada: „Tylko, żeby było bezpiecznie”. Specjalistka BHP i Inspektor PPOŻ. Pilnuje bezpieczeństwa pracy i współpracuje bezpośrednio z działami BHP klientów. Kontroluje, koryguje i szkoli.

Zespół
Kwadra System

Personel firmy składa się z ponad 30 wykwalifikowanych specjalistów. Zarówno pracownicy serwisowi, jak i kadra kierownicza to doświadczeni i sprawdzeni ludzie, którzy powtarzają: „Szefie, wszystko zrobimy bardzo dobrze”.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person