Referencje

Przez lata działalności zdobyliśmy uznanie wielu firm. Poniżej prezentujemy wybrane referencje otrzymane od naszych klientów. Oryginały referencji przekazujemy do wglądu na życzenie.
Werner Kenkel
Firma Kwadra System Sp. z o.o. sp.k wykonała dla Werner Kenkel Sp. z o.o. usługę czyszczenia hal produkcyjnych. W zakres prac wchodziło czyszczenie stalowej konstrukcji hal, infrastruktury, koryt kablowych, orurowań, górnych części maszyn produkcyjnych, ścian w pełnej wysokości i innych trudno dostępnych miejsc. Prawie wszystkie prace odbywały się na wysokości, z podnośników samojezdnych. Pracownicy byli przygotowani do tej pracy i zaopatrzeni w środki ochrony indywidualnej.
Zobacz pełną treść referencji
PPH AMG
Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z etapu ofertowania, jak i samego przebiegu prac. Prace odbyły się sprawnie, bez problemów i terminowo. Pracownicy okazali się pomocni i elastyczni podczas doboru sposobu czyszczenia elementów nieobjętych zakresem prac. Potrafili dostosować się do specyfiki produkcyjnej naszego zakładu. Byli zorganizowani i w pełni przygotowani do realizacji.
Zobacz pełną treść referencji
LA RIVE
Firma KWADRA SYSTEM wykonała dla nas usługę mycia elewacji zewnętrznej hali produkcyjno-magazynowej. Jedna ze ścian była porośnięta glonami i sprawą istotną było dobranie odpowiedniego środka chemicznego, który usunąłby niepożądany nalot, ale jednocześnie nie uszkodził trawnika hali oraz utrzymał blachę zabezpieczoną przez dłuższy okres czasu. Glony zostały usunięte, a elewacja zyskała czystość.
Zobacz pełną treść referencji
Wuppermann
„Ponieważ zakres prac wiązał się ze specjalistycznym i profesjonalnym podejściem do zlecenia przed podpisaniem umowy poprosiliśmy o próbne przeprowadzenie prac. Efekt pozytywnie nas zaskoczył więc podjęliśmy współpracę. Możemy powiedzieć, że polecamy sprawdzonego i rzetelnego usługodawcę, co dla usługobiorcy jest gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa.”
Zobacz pełną treść referencji
Pepco Poland
„Firma prowadząc prace wykazuje się szybkością, fachowością i starannością w podejściu do wykonywanych prac. Jakość usług oceniamy jako bardzo wysoką i z pełną odpowiedzialnością polecamy ją wszystkim zainteresowanym podmiotom.”
Zobacz pełną treść referencji
Aluplast
„Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług. Wszystkie prace przebiegały sprawnie, terminowo a przede wszystkim bezpiecznie. Bezpieczeństwo przeprowadzanych prac było szczególnie ważne w strefie zagrożonej wybuchem Z-22. Wszyscy pracownicy posiadali odpowiednie szkolenia, odzież i sprzęt przeznaczony do prac w tak niebezpiecznej strefie.”
Zobacz pełną treść referencji
PalGaz
„Usługa została wykonana w sposób profesjonalny i terminowy. Pracownicy wykonali prace rzetelnie i bezpiecznie. Współpraca przebiegała sprawnie jednocześnie nie kolidując z pracami przeprowadzanymi przez pracowników PAL-GAZ Palacz Sp.zo.o., Sp.K. co było dla nas bardzo istotną sprawą.”
Zobacz pełną treść referencji
TFP
„Od 2013 roku, raz w roku zlecamy firmie KWADRAT CZYSTOŚĆ Sp.zo.o., Sp.K. czyszczenie konstrukcji hal magazynowo-produkcyjnych. Dodatkowo od 2017 roku część hal przygotowywana jest do audytu BRC Global Standards – Bezpieczeństwo żywności. Firma za każdym razem dysponuje i przedstawia komplet niezbędnych dokumentów umożliwiający podjęcie prac na terenie naszej firmy. Możemy polecić firmę KWADRAT CZYSTOŚĆ Sp.zo.o., Sp. K. jako profesjonalną firmę zajmującą się gruntownym sprzątaniem hal magazynowo-produkcyjnych.”
Zobacz pełną treść referencji
Reflex
„Biorąc pod uwagę całokształt współpracy jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonej usługi. Polecamy firmę KWADRAT CZYSTOŚĆ Sp.zo.o., Sp. K. do specjalistycznych usług sprzątania i czyszczenia hal przemysłowych również na wysokości.”
Zobacz pełną treść referencji
Hochland Polska
„Wszyscy pracownicy byli wyposażeni w środki ochrony indywidualnej i stosowali się do zasad BHP. Część prac odbywała się na wysokości i tutaj również nie mieliśmy uwag do jej przebiegu. Z czystym sumieniem polecam firmę KWADRAT CZYSTOŚĆ Sp.zo.o., Sp.zo.o., Sp.K., ponieważ to firma rzetelna, w pełni profesjonalna oraz dbająca o bezpieczeństwo swoich pracowników.”
Zobacz pełną treść referencji
Goldbeck
“Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług. Na pochwałę zasługuje doskonała organizacja pracy, szybkość oraz rzetelność działania, która jest dostosowana do specyfiki Klienta i jego rytmu pracy. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę KWADRAT CZYSTOŚĆ Sp.zo.o., Sp.K. wszystkim potencjalnym Zleceniodawcom. Jako solidnego i rzetelnego Partnera zapewniającego wzorową jakość świadczonych usług.”
Zobacz pełną treść referencji
contact-person