Działamy w całej Polsce tel. 797 354 871

Referencje

Przez lata działalności zdobyliśmy uznanie wielu firm. Poniżej prezentujemy wybrane referencje otrzymane od naszych klientów. Oryginały referencji przekazujemy do wglądu na życzenie.
Wuppermann
„Ponieważ zakres prac wiązał się ze specjalistycznym i profesjonalnym podejściem do zlecenia przed podpisaniem umowy poprosiliśmy o próbne przeprowadzenie prac. Efekt pozytywnie nas zaskoczył więc podjęliśmy współpracę. Możemy powiedzieć, że polecamy sprawdzonego i rzetelnego usługodawcę, co dla usługobiorcy jest gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa.”
Zobacz pełną treść referencji
Pepco Poland
„Firma prowadząc prace wykazuje się szybkością, fachowością i starannością w podejściu do wykonywanych prac. Jakość usług oceniamy jako bardzo wysoką i z pełną odpowiedzialnością polecamy ją wszystkim zainteresowanym podmiotom.”
Zobacz pełną treść referencji
Aluplast
„Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług. Wszystkie prace przebiegały sprawnie, terminowo a przede wszystkim bezpiecznie. Bezpieczeństwo przeprowadzanych prac było szczególnie ważne w strefie zagrożonej wybuchem Z-22. Wszyscy pracownicy posiadali odpowiednie szkolenia, odzież i sprzęt przeznaczony do prac w tak niebezpiecznej strefie.”
Zobacz pełną treść referencji
PalGaz
„Usługa została wykonana w sposób profesjonalny i terminowy. Pracownicy wykonali prace rzetelnie i bezpiecznie. Współpraca przebiegała sprawnie jednocześnie nie kolidując z pracami przeprowadzanymi przez pracowników PAL-GAZ Palacz Sp.zo.o., Sp.K. co było dla nas bardzo istotną sprawą.”
Zobacz pełną treść referencji
TFP
„Od 2013 roku, raz w roku zlecamy firmie KWADRAT CZYSTOŚĆ Sp.zo.o., Sp.K. czyszczenie konstrukcji hal magazynowo-produkcyjnych. Dodatkowo od 2017 roku część hal przygotowywana jest do audytu BRC Global Standards – Bezpieczeństwo żywności. Firma za każdym razem dysponuje i przedstawia komplet niezbędnych dokumentów umożliwiający podjęcie prac na terenie naszej firmy. Możemy polecić firmę KWADRAT CZYSTOŚĆ Sp.zo.o., Sp. K. jako profesjonalną firmę zajmującą się gruntownym sprzątaniem hal magazynowo-produkcyjnych.”
Zobacz pełną treść referencji
Reflex
„Biorąc pod uwagę całokształt współpracy jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonej usługi. Polecamy firmę KWADRAT CZYSTOŚĆ Sp.zo.o., Sp. K. do specjalistycznych usług sprzątania i czyszczenia hal przemysłowych również na wysokości.”
Zobacz pełną treść referencji
Hochland Polska
„Wszyscy pracownicy byli wyposażeni w środki ochrony indywidualnej i stosowali się do zasad BHP. Część prac odbywała się na wysokości i tutaj również nie mieliśmy uwag do jej przebiegu. Z czystym sumieniem polecam firmę KWADRAT CZYSTOŚĆ Sp.zo.o., Sp.zo.o., Sp.K., ponieważ to firma rzetelna, w pełni profesjonalna oraz dbająca o bezpieczeństwo swoich pracowników.”
Zobacz pełną treść referencji
Goldbeck
“Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług. Na pochwałę zasługuje doskonała organizacja pracy, szybkość oraz rzetelność działania, która jest dostosowana do specyfiki Klienta i jego rytmu pracy. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę KWADRAT CZYSTOŚĆ Sp.zo.o., Sp.K. wszystkim potencjalnym Zleceniodawcom. Jako solidnego i rzetelnego Partnera zapewniającego wzorową jakość świadczonych usług.”
Zobacz pełną treść referencji