Czyszczenie hal
produkcyjnych

Specjaliści od gruntownego czyszczenia hal produkcyjnych

Kompleksowe czyszczenie hal produkcyjnych bez wstrzymywania produkcji oraz w strefach zagrożenia wybuchem.

W zakładach produkcyjnych wielu branż niezwykle istotne jest zachowanie wysokich standardów higieny oraz regularne i gruntowne czyszczenie powierzchni z kurzu, pyłu, tłuszczów i innych osadów. Aby nie dopuścić do skażenia czy zanieczyszczenia produktu podczas procesu produkcyjnego, należy pamiętać o czyszczeniu trudno dostępnych miejsc takich jak: ściany, sufity, konstrukcje, maszyny i urządzenia oraz całe linie technologiczne. Jesteśmy świadomi, że zanieczyszczenia dostające się do linii produkcyjnej mają ogromny wpływ na jakość wytwarzanego produktu oraz na pracę wszystkich urządzeń produkcyjnych.

Zobacz, jak pracujemy

Co oferujemy w ramach usługi
specjalistycznego czyszczenia
hal produkcyjnych?

Czyszczenie sufitów oraz konstrukcji
Odkurzamy i/lub myjemy sufity płaskie. Pracujemy na podestach samojezdnych z zachowaniem najwyższych standardów BHP. Sufity ryflowane, ze względu na ich harmonijkową budowę z wystającymi śrubami, nie wchodzą w zakres naszych usług. Odkurzamy i/lub myjemy stalowe i betonowe konstrukcje hal produkcyjnych.
Czyszczenie
ścian
Odkurzamy i/lub myjemy, a w razie potrzeby odtłuszczamy ściany hal produkcyjnych. Na życzenie klienta przygotowujemy ściany i inne powierzchnie do malowania.
Czyszczenie maszyn
i linii produkcyjnych
W ramach usługi czyścimy stanowiska pracownicze, taśmy transportowe, formy oraz inne elementy urządzeń. Czyścimy również z zewnątrz maszyny produkcyjne i urządzenia sterujące.
Czyszczenie elementów infrastruktury hali
Czyścimy całą infrastrukturę hali produkcyjnej, między innymi koryta kablowe, orurowania, kanały wentylacyjne z zewnątrz, kratki wentylacyjne, wyciągi powietrzne, oznakowania hali i inne elementy. W celu poprawy doświetlenia hali myjemy również świetliki sufitowe.
Doczyszczanie posadzek wraz z impregnacją
W ramach usługi usuwamy plamy, wykonujemy naprawy ubytków, uzupełniamy dylatacje, szlifujemy, impregnujemy oraz zależnie od potrzeby, usuwamy i malujemy linie i inne oznaczenia poziome.
Czyszczenie bez wstrzymywania produkcji
Wiemy, jak ważne dla zakładu produkcyjnego jest utrzymanie ciągłości produkcji. Dlatego nasze realizacje w większości przeprowadzamy bez wstrzymywania procesu produkcyjnego.
Dezynfekcja powierzchni
W zależności od potrzeb klienta, dezynfekujemy urządzenia produkcyjne oraz inne obszary, które tego wymagają w związku ze specyfiką produkcji.
Czyszczenie w strefach zagrożenia wybuchem
Wiele zakładów w trakcie produkcji wytwarza substancje, które mogą być wybuchowe. Znamy zasady BHP dotyczące pracy w strefach zagrożenia wybuchem. Posiadamy certyfikat CNBOP BIP dedykowany do prac.
Zakres czyszczenia każdorazowo dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i może zostać poszerzony o usługi dodatkowe.

Czyszczenie hal produkcyjnych

Kompleksowe i regularne czyszczenie zakładów produkcyjnych pozwala uniknąć awarii maszyn, urządzeń czy linii technologicznych oraz znacząco poprawić wydajność produkcji.

Ponad 20 lat doświadczenia w czyszczeniu hal przemysłowych

Od 2000 r. sprzątamy i czyścimy różnego rodzaju obiekty przemysłowe. Do tej pory wykonaliśmy kilkanaście tysięcy zleceń w całej Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym czyszczeniu hal produkcyjnych dla wielu branż. Różnorodne doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów zarówno w ramach samej usługi, jak i obsługi klienta.
Za przebieg prac odpowiedzialny jest brygadzista oraz kierownik koordynacji zleceń. Po zakończonej realizacji każdego zlecenia przekazujemy protokół odbioru prac. Dokument potwierdza termin, zakres i rodzaj wykonanych usług. Dla klienta jest potwierdzeniem kompleksowego wyczyszczenia zakładu.

Wysokie standardy BHP

Katarzyna Celmer
Specjalista BHP oraz Inspektor PPOŻ w Kwadra System
W Kwadra-System za wysokie standardy bezpieczeństwa odpowiada wewnętrzna służba BHP. Nasz specjalista BHP opracowuje instrukcje bezpiecznego wykonania robót (IBWR) do każdego zlecenia oraz prowadzi firmową księgę procedur BHP. Wszyscy pracownicy przed przystąpieniem do realizacji usługi są dokładnie przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa i zapoznani z instrukcjami dotyczącymi danego zlecenia. Pełną dokumentację BHP i IBWR przekazujemy zleceniodawcy jeszcze przed wykonaniem prac. Dysponujemy odpowiednią odzieżą roboczą i ochronną oraz atestowanym sprzętem, co gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie pracowników podczas pracy. O wysokich standardach BHP w naszej firmie świadczy również certyfikat jakości usług z zakresu usuwania pyłów osiadłych w strefach zagrożenia wybuchem, wydany przez CNBOP PIB.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyszkolony zespół

Wyszkolony zespół jest naszym motorem. Stawiamy na nieprzerwany rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Wszyscy nasi pracownicy mają wymagane kursy, szkolenia i uprawnienia, w tym do pracy na wysokości oraz obsługi podestów ruchomych przejezdnych, wydane przez UDT.
Nadzór i kontrola przebiegu zleceń jest kolejnym istotnym ogniwem, dlatego każda realizacja odbywa się pod czujnym okiem brygadzisty oraz koordynatora – opiekuna klienta.

Profesjonalny, atestowany sprzęt

Pracujemy wyłącznie na atestowanym, regularnie serwisowanym sprzęcie najlepszych producentów. Szukamy nowych rozwiązań technologicznych. Dostosowujemy urządzenia i maszyny do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Różnorodne, sprawdzone zaplecze maszynowe sprawia, że możemy podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Najwyższa jakość usług potwierdzona certyfikatami

W trosce o jak najwyższą jakość usług w zakresie czyszczenia zakładów przemysłowych wdrożyliśmy certyfikację systemów jakości:
- Certyfikat Systemu jakości ISO 9001:2015
- Certyfikat Systemu HACCP
- Certyfikat CNBOP-PIB – dedykowany dla stref zagrożenia wybuchem przez mieszaniny pyłowo-powietrzne.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person