Szlifowanie i naprawa
posadzek betonowych

Specjaliści od szlifowania i naprawy posadzek betonowych w halach przemysłowych

Szybko oraz skutecznie regenerujemy posadzki betonowe poprzez zastosowanie technologii lekkiego i ciężkiego szlifowania.

Zakłady produkcyjne i przemysłowe bardzo często borykają się z problemem silnie zabrudzonych lub pylących posadzek betonowych. Najczęściej jest to spowodowane rodzajem oraz technologią wytwarzanego produktu. Codzienne czyszczenie posadzek w tego typu halach nie jest wystarczająco efektywne. Również brak możliwości technicznych nie pozwala na skuteczne doczyszczenie powierzchni betonowej. W efekcie posadzka betonowa ulega bardzo dużemu zanieczyszczeniu lub nawet uszkodzeniu.

W celu zabezpieczenia powierzchni betonowych przed dużymi uszkodzeniami i silnym zabrudzeniem, zmniejszenia pylenia lub zwiększenia wrażenia wizualnego, warto zaplanować okresowe szlifowanie i renowację posadzek betonowych. Efekty profesjonalnej naprawy i prawidłowej regeneracji przy wykorzystaniu technologii szlifowania, utrzymują się przez wiele lat.

Zobacz, jak wygląda szlifowanie

m1 szlifowanie betonu

Co oferujemy w ramach usługi
szlifowania i regeneracji
posadzek?

Lekki
szlif
Szybki i najtańszy sposób naprawy posadzki betonowej.
Technologia polega na delikatnym szlifowaniu, polerowaniu, utwardzaniu i impregnacji posadzki.
Dzięki pracy z maszyną wysoko obrotową oraz siatkami diamentowymi, jak również padami, efekty końcowe są bardzo dobre.
Ciężki
szlif
Stosowany jest do naprawy i odnawiania najbardziej zniszczonych posadzek betonowych.
Technologia polega na głębokiej ingerencji w posadzkę. Usuwa zniszczoną warstwę wierzchnią, przywracając wszystkie walory takie, jakie są w nowych posadzkach.
Beton polerowany to najbardziej skuteczne i niedrogie rozwiązanie do posadzek przemysłowych oraz komercyjnych.
Impregnacja i utwardzanie
Zapobiega ścieraniu się posadzki, wnikaniu w nią niepożądanych płynów, przeciwdziała jej pyleniu.
Ponownie nakładamy impregnat, a w niektórych przypadkach również utwardzacz. Wtapiamy go z posadzką za pomocą padów diamentowych i maszyny wysoko obrotowej. Powoduje to nierozerwalne spojenie preparatu z podsadzką oraz uzyskanie błyszczącego podłoża.
Usuwanie
linii
Za pomocą odpowiednich narzędzi usuwamy stare, nawet wielokrotnie malowane linie.
Proces jest mechaniczny, co gwarantuje dokładne usunięcie linii. Nie używamy do tej czynności środków chemicznych - dbamy o środowisko i nie generujemy niepotrzebnego odpadu, którego utylizacja tworzy dodatkowe koszty.
Naprawa
po kotwach
Naprawa otworów po kotwach to nie tylko estetyka posadzki. Właściwe wykonanie tej czynności daje gwarancję długotrwałego i bezproblemowego użytkowania posadzki. Przy zachowaniu odpowiedniej technologii posadzka nie traci swoich właściwości nośnych oraz nie przysparza trudności z transportem towarów.
Miejscowe naprawy wylewką mineralną lub żywiczną
Nie zawsze ciężki szlif jest opłacalny. Aby nie narażać na niepotrzebne koszty, gdy jest to zasadne proponujemy zrobienie wylewki mineralnej bądź żywicznej. Zabieg ten jest w szczególności polecany na bardzo zniszczonych posadzkach, zwłaszcza w miejscach dużego ruchu wózków. Poprzez wylewkę dodatkowo wzmacniamy posadzkę przywracając jej pierwotne właściwości.
Zakres szlifowania oraz regeneracji posadzki jest każdorazowo dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta i może zostać poszerzony o usługi dodatkowe.

Szlifowanie i naprawa posadzki betonowej w celu przedłużenia jej żywotności.

Szlifujemy powierzchnie posadzek betonowych w celu usunięcia silnego zabrudzenia, uniknięcia głębokiego zniszczenia, zmniejszenia pylenia lub poprawy wyglądu estetycznego, co w rezultacie prowadzi do przedłużenia czasu użytkowania posadzki bez potrzeby jej wymiany. Usługi świadczymy w obiektach przemysłowych o powierzchni od 500 m2.

Profesjonalny, atestowany sprzęt

Pracujemy wyłącznie na atestowanym, regularnie serwisowanym sprzęcie najlepszych producentów. Szukamy nowych rozwiązań technologicznych. Dostosowujemy urządzenia i maszyny do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Różnorodne, sprawdzone zaplecze maszynowe sprawia, że możemy podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Wysokie standardy BHP

Katarzyna Celmer
Specjalista BHP oraz Inspektor PPOŻ w Kwadra System
W Kwadra-System za wysokie standardy bezpieczeństwa odpowiada wewnętrzna służba BHP. Nasz specjalista BHP opracowuje instrukcje bezpiecznego wykonania robót (IBWR) do każdego zlecenia oraz prowadzi firmową księgę procedur BHP. Wszyscy pracownicy przed przystąpieniem do realizacji usługi są dokładnie przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa i zapoznani z instrukcjami dotyczącymi danego zlecenia. Pełną dokumentację BHP i IBWR przekazujemy zleceniodawcy jeszcze przed wykonaniem prac. Dysponujemy odpowiednią odzieżą roboczą i ochronną oraz atestowanym sprzętem, co gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie pracowników podczas pracy. O wysokich standardach BHP w naszej firmie świadczy również certyfikat jakości usług z zakresu usuwania pyłów osiadłych w strefach zagrożenia wybuchem, wydany przez CNBOP PIB.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyszkolony zespół

Wyszkolony zespół jest naszym motorem. Stawiamy na nieprzerwany rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Wszyscy nasi pracownicy mają wymagane kursy, szkolenia i uprawnienia, w tym do pracy na wysokości oraz obsługi podestów ruchomych przejezdnych, wydane przez UDT.
Nadzór i kontrola przebiegu zleceń jest kolejnym istotnym ogniwem, dlatego każda realizacja odbywa się pod czujnym okiem brygadzisty oraz koordynatora – opiekuna klienta.

Najwyższa jakość usług potwierdzona certyfikatami

W trosce o jak najwyższą jakość usług w zakresie czyszczenia zakładów przemysłowych wdrożyliśmy certyfikację systemów jakości:
- Certyfikat Systemu jakości ISO 9001:2015
- Certyfikat Systemu HACCP
- Certyfikat CNBOP-PIB – dedykowany dla stref zagrożenia wybuchem przez mieszaniny pyłowo-powietrzne.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person