Profesjonalne czyszczenie
dla przemysłu

Specjaliści od sprzątania i czyszczenia hal produkcyjnych,
przemysłowych i magazynowych

Wysokie standardy BHP. Czyszczenie pod audyty BRC i IFS.

Od ponad 20 lat oferujemy kompleksowe, specjalistyczne czyszczenie hal produkcyjnych, magazynowych i innych obiektów przemysłowych dla zakładów z wielu branż. Czyściliśmy m.in. malarnie proszkowe, malarnie mokre, automotive, zakłady produkcji foli, zakłady przemysłu chemicznego, budowlanego, centra logistyczne, sieci handlowe oraz hale magazynowe. Działamy na terenie całej Polski.

Co oferujemy w ramach usługi specjalistycznego czyszczenia hal przemysłowych?

Czyszczenie konstrukcji
i sufitów
Odkurzamy, myjemy i czyścimy sufity i konstrukcje podsufitowe. Dzięki pracy z wykorzystaniem podestów samojezdnych pracujemy bez konieczności przerwania produkcji.
Czyszczenie
ścian
Odkurzamy, myjemy i, w razie potrzeby, odtłuszczamy ściany w halach i innych obiektach przemysłowych. Na życzenie klienta przygotowujemy ściany i inne powierzchnie do malowania.
Czyszczenie przeszkleń
i oświetlenia
Czyścimy wszelkie przeszklenia na hali, fasady, świetliki dachowe, elementy oświetlenia.
Czyszczenie maszyn
i linii produkcyjnych
W ramach czyszczenia linii produkcyjnych czyścimy stanowiska pracownicze, taśmy transportowe, formy. Czyścimy także z zewnątrz maszyny produkcyjne i urządzenia sterujące.
Czyszczenie elementów infrastruktury hali
Czyścimy całą infrastrukturę hali, między innymi korytka kablowe, szachty prądowe, rury, wentylację, kratki wentylacyjne, wyciągi powietrzne i inne elementy infrastruktury hali.
Czyszczenie oraz renowacja
posadzek
W ramach czyszczenia posadzki
w hali usuwamy plamy, doczyszczamy posadzkę, wykonujemy naprawy ubytków, impregnację oraz, w razie potrzeby, usuwamy i malujemy linie i inne oznaczenia poziome.
Zakres czyszczenia każdorazowo dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i może zostać poszerzony o usługi dodatkowe. Kompleksowe czyszczenie hal produkcyjnych i innych obiektów przemysłowych możemy także wykonać z dezynfekcją. Termin i czas wykonania usługi dopasowujemy do specyfiki działania zakładu i planowanych przestojów lub przeglądów technicznych.
Dowiedz się więcej

Czyszczenie na potrzeby audytów

Czyścimy hale przemysłowe i magazynowe w zakładach potrzeby wszelkiego rodzaju audytów, m.in. audytu BRC, audytu IFS, audytu ISO czy audytu klienta. Po wykonaniu usługi przekazujemy wymaganą dokumentację potwierdzającą czyszczenie zgodne z wytycznymi.

Ponad 20 lat doświadczenia

Od 2000 r. sprzątamy i czyścimy różnego rodzaju obiekty przemysłowe. Do tej pory wykonaliśmy kilkanaście tysięcy zleceń w całej Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym czyszczeniu hal produkcyjnych dla wielu branż.
Różnorodne doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów zarówno w ramach samej usługi, jak i obsługi klienta. Doceniają to klienci współpracujący z nami regularnie od wielu lat.
Obecnie wdrażamy w naszej firmie system zarządzania jakością EN ISO 9001:2015. Jako pierwsza firma w Polsce otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający nasze kwalifikacje do pracy w strefach wybuchowych wydawany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.

Nasi wybrani klienci

Wysokie standardy BHP

Katarzyna Celmer-Ratajczyk
specjalista ds. BHP w Kwadra System
W naszej firmie za wysokie standardy BHP odpowiada wewnętrzna służba BHP. Nasz specjalista BHP opracowuje instrukcje bezpiecznego wykonania robót (IBWR) do każdego zlecenia oraz prowadzi firmową księgę procedur BHP. Wszyscy pracownicy przed przystąpieniem do realizacji usługi pisemnie potwierdzają, że zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa i instrukcjami dotyczącymi danego zlecenia. Pełna dokumentacja BHP i IBWR przekazywana jest zleceniodawcy jeszcze przed wykonaniem zlecenia. Dysponujemy odpowiednią odzieżą roboczą i ochronną oraz atestowanym sprzętem, co gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie pracowników podczas pracy. O wysokich standardach BHP w naszej firmie świadczy również fakt, że czyścimy także strefy wybuchowe w obiektach przemysłowych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Stały, wyszkolony zespół

Siłą naszej firmy jest stały, wyszkolony zespół. Zatrudniamy na stałe ponad 40 osób. Wszyscy nasi pracownicy mają odpowiednie doświadczenie i wymagane uprawnienia, między innymi do pracy na wysokości i uprawnienia UDT. Każde wykonywane przez naszą firmę zlecenie nadzoruje, oprócz brygadzisty, koordynator - dedykowany opiekun klienta.

Własny, sprawdzony sprzęt

Korzystamy z najnowszych rozwiązań każdorazowo dostosowując sprzęt do potrzeb i oczekiwań klienta. Prace na wysokości wykonujemy najczęściej z podestów samojezdnych, co pozwala na dokładne wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc bez wstrzymywania produkcji. Ściany oraz przeszklenia myjemy za pomocą kijów teleskopowych wodą demineralizowaną, dzięki czemu woda nie pozostawia smug i zacieków.
Pracujemy wyłącznie na atestowanym i na bieżąco serwisowanym sprzęcie najlepszych producentów. Różnorodne i sprawdzone zaplecze sprzętowe sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Certyfikat po czyszczeniu

Po realizacji każdego zlecenia i odbiorze obiektu przez klienta, przekazujemy zleceniodawcy specjalny “Certyfikat czystości Kwadra System”. Certyfikat potwierdza termin, zakres i rodzaj wykonanych usług i jest dla klienta dodatkowym dokumentem poświadczającym kompleksowe wyczyszczenie obiektu.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person