Czyszczenie hal
magazynowych

Specjaliści od sprzątania i czyszczenia hal magazynowych wraz z regałami oraz infrastrukturą

Sprawne i kompleksowe czyszczenie. Wysokie standardy BHP.

W halach magazynowych ważne jest zachowanie odpowiednich standardów higieny i regularne oczyszczanie powierzchni z kurzu i brudu. Nie wystarczy jednak codzienne utrzymanie czystości w magazynie, zwłaszcza, że wiele miejsc jest na co dzień trudno dostępnych. Aby nie dopuścić do zanieczyszczenia przechowywanych towarów, należy pamiętać także o czyszczeniu ścian, sufitów, konstrukcji, regałów, doczyszczaniu posadzki oraz jej ponownej impregnacji czy innych elementów infrastruktury magazynu. Dzięki kompleksowemu czyszczeniu magazynu można uniknąć zwrotów i reklamacji od klientów.

Dlatego od 20 lat oferujemy kompleksowe, specjalistyczne czyszczenie hal magazynowych wraz z częścią administracyjno-biurową.

Zobacz, jak pracujemy

Co oferujemy w ramach usługi specjalistycznego czyszczenia hal magazynowych?

Czyszczenie konstrukcji
i sufitów
Odkurzamy, myjemy i czyścimy sufity i konstrukcje podsufitowe. Pracujemy na podestach samojezdnych, zachowując najwyższe standardy BHP.
Czyszczenie
ścian
Odkurzamy, myjemy i, w razie potrzeby, odtłuszczamy ściany w magazynach. Na życzenie klienta przygotowujemy ściany i inne powierzchnie do malowania.
Czyszczenie regałów magazynowych
W ramach czyszczenia regałów czyścimy miejsca odkładcze. Również gruntownie czyścimy wszystkie poprzeczki oraz czoła regałów. Czyszczenie takie możemy wykonać na sucho bądź mokro.
Czyszczenie przeszkleń
i oświetlenia
Czyścimy wszelkie przeszklenia na magazynie, fasady, świetliki dachowe, elementy oświetlenia oraz, na życzenie klienta, myjemy okna w zakładzie.
Czyszczenie elementów infrastruktury magazynu
Czyścimy całą infrastrukturę magazynu, między innymi korytka kablowe, szachty prądowe, rury, wentylację, kratki wentylacyjne, wyciągi powietrzne i inne elementy infrastruktury magazynu.
Doczyszczanie
posadzek wraz z impregnacją
W ramach czyszczenia posadzki
w magazynie usuwamy plamy, doczyszczamy posadzkę, wykonujemy naprawy ubytków, impregnację oraz, w razie potrzeby, usuwamy i malujemy linie i inne oznaczenia poziome.
Zakres czyszczenia każdorazowo dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i może zostać poszerzony o usługi dodatkowe. Kompleksowe czyszczenie hal magazynowych i innych obiektów przemysłowych możemy także wykonać z dezynfekcją.

Czyszczenie na potrzeby audytów

Czyścimy hale produkcyjne, obiekty przemysłowe i magazyny na potrzeby wszelkiego rodzaju audytów, m.in. audytu BRC, audytu IFS, audytu ISO czy audytu klienta. Po wykonaniu usługi przekazujemy wymaganą dokumentację potwierdzającą czyszczenie zgodne z wytycznymi.

20 lat doświadczenia

Od 20 lat sprzątamy i czyścimy różnego rodzaju obiekty przemysłowe i magazynowe. Do tej pory wykonaliśmy kilkanaście tysięcy zleceń w całej Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym czyszczeniu hal produkcyjnych i magazynów dla wielu branż.
Różnorodne doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów zarówno w ramach samej usługi, jak i obsługi klienta. Doceniają to klienci współpracujący z nami regularnie od wielu lat.
Obecnie wdrażamy w naszej firmie system zarządzania jakością EN ISO 9001:2015. Jako pierwsza firma w Polsce otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający nasze kwalifikacje do pracy w strefach wybuchowych wydawany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.

Wysokie standardy BHP

Katarzyna Celmer-Ratajczyk
specjalista ds. BHP w Kwadra System
W naszej firmie za wysokie standardy BHP odpowiada wewnętrzna służba BHP. Nasz specjalista BHP opracowuje instrukcje bezpiecznego wykonania robót (IBWR) do każdego zlecenia oraz prowadzi firmową księgę procedur BHP. Wszyscy pracownicy przed przystąpieniem do realizacji usługi pisemnie potwierdzają, że zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa i instrukcjami dotyczącymi danego zlecenia. Pełna dokumentacja BHP i IBWR przekazywana jest zleceniodawcy jeszcze przed wykonaniem zlecenia. Dysponujemy odpowiednią odzieżą roboczą i ochronną oraz atestowanym sprzętem, co gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie pracowników podczas pracy. O wysokich standardach BHP w naszej firmie świadczy również fakt, że czyścimy także strefy wybuchowe w obiektach przemysłowych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Stały, wyszkolony zespół

Siłą naszej firmy jest stały, wyszkolony zespół. Zatrudniamy na stałe ponad 40 osób. Wszyscy nasi pracownicy mają odpowiednie doświadczenie i wymagane uprawnienia, między innymi do pracy na wysokości i uprawnienia UDT. Każde wykonywane przez naszą firmę zlecenie nadzoruje, oprócz brygadzisty, koordynator - dedykowany opiekun klienta.

Własny, sprawdzony sprzęt

Korzystamy z najnowszych rozwiązań każdorazowo dostosowując sprzęt do potrzeb i oczekiwań klienta. Prace na wysokości wykonujemy najczęściej z podestów samojezdnych, co pozwala na dokładne wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc. Ściany oraz przeszklenia myjemy za pomocą kijów teleskopowych wodą demineralizowaną, dzięki czemu woda nie pozostawia smug i zacieków.
Pracujemy wyłącznie na atestowanym i na bieżąco serwisowanym sprzęcie najlepszych producentów. Różnorodne i sprawdzone zaplecze sprzętowe sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Certyfikat po czyszczeniu

Po realizacji każdego zlecenia i odbiorze obiektu przez klienta, przekazujemy zleceniodawcy specjalny “Certyfikat czystości Kwadra System”. Certyfikat potwierdza termin, zakres i rodzaj wykonanych usług i jest dla klienta dodatkowym dokumentem poświadczającym kompleksowe wyczyszczenie obiektu.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person