Czyszczenie hal
magazynowych
o powierzchni od 5000 m2

Specjaliści od corocznego, gruntownego czyszczenia hal magazynowych

Sprawne i kompleksowe czyszczenie magazynów o powierzchni od 5000 m2. Wysokie standardy BHP.

W halach magazynowych, tak jak podczas całego procesu produkcyjnego, ważne jest zachowanie odpowiednich standardów higieny. Wiemy, jak ważne jest przechowywanie towarów, komponentów, surowców czy produktu końcowego w sposób zapewniający ich czystość. Aby nie dopuścić do zanieczyszczenia magazynowanego towaru, należy pamiętać o regularnym czyszczeniu ścian, sufitów, konstrukcji, infrastruktury, kanałów kablowych, regałów oraz wielu innych elementów. Gromadzący się na wszystkich wymienionych elementach kurz, pył i brud z czasem opada na dół osadzając się na przechowywanych towarach.

Nasze doświadczenie zdobyte podczas czyszczenia hal magazynowych w wielu branżach pozwala nam na szybkie i sprawne usunięcie zanieczyszczeń z trudno dostępnych obszarów.

Zobacz, jak pracujemy

Co oferujemy w ramach usługi specjalistycznego czyszczenia hal magazynowych o powierzchni od 5000 m2?

Czyszczenie sufitów
Odkurzamy i/lub myjemy sufity płaskie. Pracujemy na podestach samojezdnych z zachowaniem najwyższych standardów BHP. Sufity ryflowane, ze względu na ich harmonijkową budowę z wystającymi śrubami, nie wchodzą w zakres naszych usług.
Czyszczenie konstrukcji hal
Odkurzamy i/lub myjemy stalowe oraz betonowe konstrukcje hal magazynowych.
Czyszczenie
ścian
Odkurzamy i/lub myjemy, a w razie potrzeby odtłuszczamy ściany hal magazynowych. Na życzenie klienta przygotowujemy ściany i inne powierzchnie do malowania.
Czyszczenie regałów magazynowych
W ramach czyszczenia regałów czyścimy wszystkie ich elementy tj. pola odkładcze, wszystkie poprzeczki oraz czoła regałów. Usługę możemy wykonać na sucho lub na mokro.
Czyszczenie elementów infrastruktury magazynu
Czyścimy całą infrastrukturę magazynu, m.in. koryta kablowe, orurowania, kanały wentylacyjne z zewnątrz, kratki wentylacyjne, wyciągi powietrzne, oznakowania hali i inne elementy. W celu poprawy doświetlenia hali myjemy również świetliki sufitowe.
Doczyszczanie
posadzek wraz z impregnacją
W ramach doczyszczania posadzek w magazynie usuwamy plamy, wykonujemy naprawy ubytków, uzupełniamy dylatacje, szlifujemy, impregnujemy oraz zależnie od potrzeby, usuwamy i malujemy linie oraz inne oznaczenia poziome.
Zakres czyszczenia każdorazowo dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i może zostać poszerzony o usługi dodatkowe. Kompleksowe czyszczenie hal magazynowych możemy także wykonać z dezynfekcją.

Czyszczenie hal magazynowych

Regularne czyszczenie powierzchni z kurzu i brudu ma znaczący wpływ również na jakość produkcyjną oraz rentowność zakładu. Nasi klienci mówią, że dzięki kompleksowemu, corocznemu czyszczeniu magazynu zmniejszyła się liczba zwrotów i reklamacji od odbiorców.

Ponad 20 lat doświadczenia

Od 2000 r. sprzątamy i czyścimy różnego rodzaju obiekty przemysłowe i magazynowe. Do tej pory wykonaliśmy kilkanaście tysięcy zleceń w całej Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym czyszczeniu hal produkcyjnych i magazynów dla wielu branż.
Różnorodne doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów zarówno w ramach samej usługi, jak i obsługi klienta. Doceniają to klienci współpracujący z nami regularnie od wielu lat.
Obecnie wdrażamy w naszej firmie system zarządzania jakością EN ISO 9001:2015. Jako pierwsza firma w Polsce otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający nasze kwalifikacje do pracy w strefach wybuchowych wydawany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.

Wysokie standardy BHP

Katarzyna Celmer-Ratajczyk
specjalista ds. BHP w Kwadra System
W naszej firmie za wysokie standardy BHP odpowiada wewnętrzna służba BHP. Nasz specjalista BHP opracowuje instrukcje bezpiecznego wykonania robót (IBWR) do każdego zlecenia oraz prowadzi firmową księgę procedur BHP. Wszyscy pracownicy przed przystąpieniem do realizacji usługi pisemnie potwierdzają, że zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa i instrukcjami dotyczącymi danego zlecenia. Pełna dokumentacja BHP i IBWR przekazywana jest zleceniodawcy jeszcze przed wykonaniem zlecenia. Dysponujemy odpowiednią odzieżą roboczą i ochronną oraz atestowanym sprzętem, co gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie pracowników podczas pracy. O wysokich standardach BHP w naszej firmie świadczy również fakt, że czyścimy także strefy wybuchowe w obiektach przemysłowych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Stały, wyszkolony zespół

Siłą naszej firmy jest stały, wyszkolony zespół. Zatrudniamy na stałe ponad 40 osób. Wszyscy nasi pracownicy mają odpowiednie doświadczenie i wymagane uprawnienia, między innymi do pracy na wysokości i uprawnienia UDT. Każde wykonywane przez naszą firmę zlecenie nadzoruje, oprócz brygadzisty, koordynator - dedykowany opiekun klienta.

Własny, sprawdzony sprzęt

Korzystamy z najnowszych rozwiązań każdorazowo dostosowując sprzęt do potrzeb i oczekiwań klienta. Prace na wysokości wykonujemy najczęściej z podestów samojezdnych, co pozwala na dokładne wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc. Ściany oraz przeszklenia myjemy za pomocą kijów teleskopowych wodą demineralizowaną, dzięki czemu woda nie pozostawia smug i zacieków.
Pracujemy wyłącznie na atestowanym i na bieżąco serwisowanym sprzęcie najlepszych producentów. Różnorodne i sprawdzone zaplecze sprzętowe sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Certyfikat po czyszczeniu

Po realizacji każdego zlecenia i odbiorze obiektu przez klienta, przekazujemy zleceniodawcy specjalny “Certyfikat czystości Kwadra System”. Certyfikat potwierdza termin, zakres i rodzaj wykonanych usług i jest dla klienta dodatkowym dokumentem poświadczającym kompleksowe wyczyszczenie obiektu.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person