Działamy w całej Polsce tel. 797 354 871

Czyszczenie hal magazynowy

Specjalistyczne sprzątanie hal magazynowych

W magazynach, niezależnie od przeznaczenia obiektu, bardzo ważne jest zachowanie wysokich standardów higieny. Codzienne odkurzanie czy mycie podłóg i innych powierzchni z kurzu i brudu okazuje się często niewystarczające. Nieodpowiednie utrzymywanie czystości w pomieszczeniu może prowadzić do zanieczyszczenia bądź skażenia przechowywanych towarów. Dlatego tak ważne jest regularne, kompleksowe i bardzo dokładne sprzątanie magazynów.

Firma Kwadra System świadczy usługi z zakresu sprzątania hal magazynowych od ponad 20 lat. Nasze bogate doświadczenie i umiejętności specjalistów pozwalają nam zaproponować klientom najwyższą jakość i pełen profesjonalizm działania. Zapewniamy bardzo dokładne mycie pomieszczeń przy użyciu specjalistycznych środków i sprzętu. Dysponujemy wysokiej jakości produktami czyszczącymi oraz narzędziami, które pozwalają nam na sprawne, szybkie i przede wszystkim niezwykle efektywne doczyszczenie dowolnej powierzchni. Co istotne, oferujemy staranne mycie hal magazynowych bez konieczności wstrzymywania pracy w obiekcie.

Przed rozpoczęciem prac wykonywamy zdjęcia obecnego stanu obiektu. Po zakończeniu sprzątania również fotografujemy halę celem porównania stanu pomieszczenia. Dzięki temu klient może z łatwością zauważyć, jak zmieniła się czyszczona powierzchnia w wyniku naszych działań.

Kompleksowe sprzątanie magazynów

Zakres naszych prac obejmuje precyzyjne usuwanie różnego typu zabrudzeń ze wszystkich powierzchni w magazynie, w tym również z miejsc trudno dostępnych. W ramach czyszczenia posadzek likwidujemy plamy, wykonujemy naprawy ubytków i impregnację, doczyszczamy powierzchnię, a razie potrzeby usuwamy i malujemy linie oraz inne poziome oznaczenia.
Wykonujemy też mycie, czyszczenie i odkurzanie sufitów oraz konstrukcji podsufitowych. Wykorzystujemy do tego celu podesty samojezdne, dzięki czemu nie ma potrzeby przerywania prac przez osoby zatrudnione w hali magazynowej.

Nasze usługi obejmują również efektywne czyszczenie na sucho i mokro oraz odkurzanie ścian. W razie potrzeby wykonujemy też odtłuszczanie powierzchni, a na życzenie klienta możemy przygotować ściany oraz inne powierzchnie do malowania. Zajmujemy się ponadto czyszczeniem oświetlenia, fasad oraz przeszkleń na hali, wykorzystując m.in. wodę demineralizowaną, która nie pozostawia zacieków i smug. Myjemy dokładnie świetliki dachowe i każdego rodzaju elementy oświetleniowe. Na życzenie klienta realizujemy też usługę mycia okien w pomieszczeniu.

Zapewniamy kompleksowe czyszczenie całej infrastruktury hali magazynowej. Sprzątamy m.in. szachty prądowe, korytka kablowe, kratki wentylacyjne i wentylację. Myjemy wyciągi powietrzne, rury, regały, a także innego typu elementy infrastruktury magazynowej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując zakres prac do konkretnych wymogów klienta. Wykonujemy też dodatkowe usługi, w tym np. dezynfekcję obiektu. Kompleksowe mycie hal magazynowych pozwala znacząco poprawić bezpieczeństwo oraz efektywność pracy w obiekcie.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person