Czyszczenie hal
magazynowych

Specjaliści od corocznego, gruntownego czyszczenia hal magazynowych

Sprawne i kompleksowe czyszczenie magazynów. Wysokie standardy BHP.

W halach magazynowych, tak jak podczas całego procesu produkcyjnego, ważne jest zachowanie odpowiednich standardów higieny. Wiemy, jak istotne jest przechowywanie towarów, komponentów, surowców czy produktu końcowego w sposób zapewniający ich czystość. Aby nie dopuścić do zanieczyszczenia magazynowanego towaru, należy pamiętać o regularnym czyszczeniu ścian, sufitów, konstrukcji, infrastruktury, kanałów kablowych, regałów oraz wielu innych elementów. Gromadzący się na wszystkich wymienionych elementach kurz, pył i brud z czasem opada na dół osadzając się na przechowywanych towarach.

Nasze doświadczenie zdobyte podczas czyszczenia hal magazynowych w wielu branżach pozwala nam na szybkie i sprawne usunięcie zanieczyszczeń z trudno dostępnych obszarów.

Zobacz, jak pracujemy

Co oferujemy w ramach usługi specjalistycznego czyszczenia hal magazynowych?

Czyszczenie sufitów
Odkurzamy i/lub myjemy sufity płaskie. Pracujemy na podestach samojezdnych z zachowaniem najwyższych standardów BHP. Sufity ryflowane, ze względu na ich harmonijkową budowę z wystającymi śrubami, nie wchodzą w zakres naszych usług.
Czyszczenie konstrukcji hal
Odkurzamy i/lub myjemy stalowe oraz betonowe konstrukcje hal magazynowych.
Czyszczenie
ścian
Odkurzamy i/lub myjemy, a w razie potrzeby odtłuszczamy ściany hal magazynowych. Na życzenie klienta przygotowujemy ściany i inne powierzchnie do malowania.
Czyszczenie regałów magazynowych
W ramach czyszczenia regałów czyścimy wszystkie ich elementy tj. pola odkładcze, wszystkie poprzeczki oraz czoła regałów. Usługę możemy wykonać na sucho lub na mokro.
Czyszczenie elementów infrastruktury magazynu
Czyścimy całą infrastrukturę magazynu, m.in. koryta kablowe, orurowania, kanały wentylacyjne z zewnątrz, kratki wentylacyjne, wyciągi powietrzne, oznakowania hali i inne elementy. W celu poprawy doświetlenia hali myjemy również świetliki sufitowe.
Doczyszczanie
posadzek wraz z impregnacją
W ramach doczyszczania posadzek w magazynie usuwamy plamy, wykonujemy naprawy ubytków, uzupełniamy dylatacje, szlifujemy, impregnujemy oraz zależnie od potrzeby, usuwamy i malujemy linie oraz inne oznaczenia poziome.
Zakres czyszczenia każdorazowo dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i może zostać poszerzony o usługi dodatkowe. Kompleksowe czyszczenie hal magazynowych możemy także wykonać z dezynfekcją.

Czyszczenie hal magazynowych

Regularne czyszczenie powierzchni z kurzu i brudu ma znaczący wpływ również na jakość produkcyjną oraz rentowność zakładu. Nasi klienci mówią, że dzięki kompleksowemu, corocznemu czyszczeniu magazynu zmniejszyła się liczba zwrotów i reklamacji od odbiorców.

Ponad 20 lat doświadczenia

Od 2000 r. sprzątamy i czyścimy różnego rodzaju obiekty przemysłowe. Do tej pory wykonaliśmy kilkanaście tysięcy zleceń w całej Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym czyszczeniu hal produkcyjnych dla wielu branż. Różnorodne doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów zarówno w ramach samej usługi, jak i obsługi klienta.
Za przebieg prac odpowiedzialny jest brygadzista oraz kierownik koordynacji zleceń. Po zakończonej realizacji każdego zlecenia przekazujemy protokół odbioru prac. Dokument potwierdza termin, zakres i rodzaj wykonanych usług. Dla klienta jest potwierdzeniem kompleksowego wyczyszczenia zakładu.

Wysokie standardy BHP

Katarzyna Celmer-Ratajczyk
Specjalista BHP oraz Inspektor PPOŻ w Kwadra System
W Kwadra-System za wysokie standardy bezpieczeństwa odpowiada wewnętrzna służba BHP. Nasz specjalista BHP opracowuje instrukcje bezpiecznego wykonania robót (IBWR) do każdego zlecenia oraz prowadzi firmową księgę procedur BHP. Wszyscy pracownicy przed przystąpieniem do realizacji usługi są dokładnie przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa i zapoznani z instrukcjami dotyczącymi danego zlecenia. Pełną dokumentację BHP i IBWR przekazujemy zleceniodawcy jeszcze przed wykonaniem prac. Dysponujemy odpowiednią odzieżą roboczą i ochronną oraz atestowanym sprzętem, co gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie pracowników podczas pracy. O wysokich standardach BHP w naszej firmie świadczy również certyfikat jakości usług z zakresu usuwania pyłów osiadłych w strefach zagrożenia wybuchem, wydany przez CNBOP PIB.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyszkolony zespół

Wyszkolony zespół jest naszym motorem. Stawiamy na nieprzerwany rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Wszyscy nasi pracownicy mają wymagane kursy, szkolenia i uprawnienia, w tym do pracy na wysokości oraz obsługi podestów ruchomych przejezdnych, wydane przez UDT.
Nadzór i kontrola przebiegu zleceń jest kolejnym istotnym ogniwem, dlatego każda realizacja odbywa się pod czujnym okiem brygadzisty oraz koordynatora – opiekuna klienta.

Profesjonalny, atestowany sprzęt

Pracujemy wyłącznie na atestowanym, regularnie serwisowanym sprzęcie najlepszych producentów. Szukamy nowych rozwiązań technologicznych. Dostosowujemy urządzenia i maszyny do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Różnorodne, sprawdzone zaplecze maszynowe sprawia, że możemy podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Certyfikat po czyszczeniu

W trosce o jak najwyższą jakość usług w zakresie czyszczenia zakładów przemysłowych wdrożyliśmy certyfikację systemów jakości:
- Certyfikat Systemu jakości ISO 9001:2015
- Certyfikat Systemu HACCP
- Certyfikat CNBOP-PIB – dedykowany dla stref zagrożenia wybuchem przez mieszaniny pyłowo-powietrzne.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person