Czyszczenie
do audytów jakości

Zajmujemy się przygotowaniem zakładów produkcyjnych i przemysłowych do audytów BRC, IFS, ISO i innych.

100% naszych klientów otrzymuje certyfikat audytu oraz utrzymuje jakość do kolejnej weryfikacji.

Dla większości branż produkcyjnych i przemysłowych certyfikacja jakościowa jest wymogiem, a bardzo często obowiązkiem. Jesteśmy świadomi, jak niezwykle istotne jest zachowanie wysokich standardów higienicznych, aby nie dopuścić do skażenia czy zanieczyszczenia wytwarzanych towarów. Dlatego bardzo istotna przy czyszczeniu jest uważność skupiona na szczegółach oraz miejscach trudno dostępnych, takich jak ściany, sufity, konstrukcje, urządzenia i maszyny, elementy infrastruktury i wiele innych. Mamy wiedzę i doświadczenie oraz zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bardzo dobre przygotowanie zakładu do audytów BRC, IFS, ISO i wielu innych.

Zobacz, jak pracujemy

Co oferujemy w ramach czyszczenia
pod audyty jakościowe?

Czyszczenie konstrukcji, sufitów, ścian i infrastruktury zakładu
Odkurzamy, myjemy i czyścimy wszystkie elementy hal produkcyjnych, w tym te trudno dostępne. Opadające zanieczyszczenia z wszystkich tych miejsc mają duży wpływ na jakość wytwarzanego produktu końcowego.
Czyszczenie linii technologicznych
Czyścimy i myjemy poszczególne elementy linii technologicznych oraz produkcyjnych. Usuwamy wszelkie resztki i odpady poprodukcyjne.
Czyszczenie maszyn i urządzeń
Czyścimy maszyny i urządzenia znajdujące się na hali produkcyjnej. Czysty sprzęt produkcyjny w znaczny sposób wpływa na jakość wytwarzanego produktu.
Dezynfekcja powierzchni
W branżach takich, jak spożywcza, farmaceutyczna, ale nawet papiernicza dezynfekujemy powierzchnie w zależności od zaleceń klienta.
Dokumentacja
Po wykonaniu usługi przekazujemy wymaganą dokumentację, potwierdzającą czyszczenie zgodne z wytycznymi.
Zakres czyszczenia każdorazowo dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i może zostać poszerzony o usługi dodatkowe.

Czyszczenie na potrzeby audytów

Planowanie czyszczenia hal produkcyjnych w miejscach trudno dostępnych zmniejsza koszty i czas przygotowania zakładu do audytu jakościowego. Sprawia również, że sam proces certyfikacji jest spokojniejszy i mniej pracochłonny.

Ponad 20 lat doświadczenia w czyszczeniu hal produkcyjnych i przemysłowych

Od 2000 r. sprzątamy i czyścimy różnego rodzaju obiekty przemysłowe. Do tej pory wykonaliśmy kilkanaście tysięcy zleceń w całej Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym czyszczeniu hal produkcyjnych dla wielu branż. Różnorodne doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów zarówno w ramach samej usługi, jak i obsługi klienta. Doceniają to klienci współpracujący z nami regularnie od wielu lat. Obecnie wdrażamy w naszej firmie system zarządzania jakością EN ISO 9001:2015. Jako pierwsza firma w Polsce otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający nasze kwalifikacje do pracy w strefach zagrożonych wybuchem wydawany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.

Wysokie standardy BHP

Katarzyna Celmer
Specjalista BHP oraz Inspektor PPOŻ w Kwadra System
W naszej firmie za wysokie standardy BHP odpowiada wewnętrzna służba BHP. Nasz specjalista BHP opracowuje instrukcje bezpiecznego wykonania robót (IBWR) do każdego zlecenia oraz prowadzi firmową księgę procedur BHP. Wszyscy pracownicy przed przystąpieniem do realizacji usługi pisemnie potwierdzają, że zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa i instrukcjami dotyczącymi danego zlecenia. Pełna dokumentacja BHP i IBWR przekazywana jest zleceniodawcy jeszcze przed wykonaniem zlecenia. Dysponujemy odpowiednią odzieżą roboczą i ochronną oraz atestowanym sprzętem, co gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie pracowników podczas pracy. O wysokich standardach BHP w naszej firmie świadczy również fakt, że czyścimy także strefy wybuchowe w obiektach przemysłowych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Stały, wyszkolony zespół

Siłą naszej firmy jest stały, wyszkolony zespół. Zatrudniamy na stałe ponad 40 osób. Wszyscy nasi pracownicy mają odpowiednie doświadczenie i wymagane uprawnienia, między innymi do pracy na wysokości i uprawnienia UDT. Każde wykonywane przez naszą firmę zlecenie nadzoruje, oprócz brygadzisty, koordynator - dedykowany opiekun klienta.

Własny, sprawdzony sprzęt

Korzystamy z najnowszych rozwiązań każdorazowo dostosowując sprzęt do potrzeb i oczekiwań klienta. Prace na wysokości wykonujemy najczęściej z podestów samojezdnych, co pozwala na dokładne wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc bez wstrzymywania produkcji. Ściany oraz przeszklenia myjemy za pomocą kijów teleskopowych wodą demineralizowaną, dzięki czemu woda nie pozostawia smug i zacieków. Pracujemy wyłącznie na atestowanym i na bieżąco serwisowanym sprzęcie najlepszych producentów. Różnorodne i sprawdzone zaplecze sprzętowe sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Certyfikat po czyszczeniu

Po realizacji każdego zlecenia i odbiorze obiektu przez klienta, przekazujemy zleceniodawcy specjalny “Certyfikat czystości Kwadra System”. Certyfikat potwierdza termin, zakres i rodzaj wykonanych usług i jest dla klienta dodatkowym dokumentem poświadczającym kompleksowe wyczyszczenie obiektu.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person