Czyszczenie
do audytów jakości

Zajmujemy się przygotowaniem zakładów produkcyjnych i przemysłowych do audytów BRC, IFS, ISO i innych.

100% naszych klientów otrzymuje certyfikat audytu oraz utrzymuje jakość do kolejnej weryfikacji.

Dla większości branż produkcyjnych i przemysłowych certyfikacja jakościowa jest wymogiem, a bardzo często obowiązkiem. Jesteśmy świadomi, jak niezwykle istotne jest zachowanie wysokich standardów higienicznych, aby nie dopuścić do skażenia czy zanieczyszczenia wytwarzanych towarów. Dlatego bardzo istotna przy czyszczeniu jest uważność skupiona na szczegółach oraz miejscach trudno dostępnych, takich jak ściany, sufity, konstrukcje, urządzenia i maszyny, elementy infrastruktury i wiele innych. Mamy wiedzę i doświadczenie oraz zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bardzo dobre przygotowanie zakładu do audytów BRC, IFS, ISO i wielu innych.

Zobacz, jak pracujemy

Co oferujemy w ramach czyszczenia
pod audyty jakościowe?

Czyszczenie konstrukcji, sufitów, ścian i infrastruktury zakładu
Odkurzamy, myjemy i czyścimy wszystkie elementy hal produkcyjnych, w tym te trudno dostępne. Opadające zanieczyszczenia z wszystkich tych miejsc mają duży wpływ na jakość wytwarzanego produktu końcowego.
Czyszczenie linii technologicznych
Czyścimy i myjemy poszczególne elementy linii technologicznych oraz produkcyjnych. Usuwamy wszelkie resztki i odpady poprodukcyjne.
Czyszczenie maszyn i urządzeń
Czyścimy maszyny i urządzenia znajdujące się na hali produkcyjnej. Czysty sprzęt produkcyjny w znaczny sposób wpływa na jakość wytwarzanego produktu.
Dezynfekcja powierzchni
W branżach takich, jak spożywcza, farmaceutyczna, ale nawet papiernicza dezynfekujemy powierzchnie w zależności od zaleceń klienta.
Dokumentacja
Po wykonaniu usługi przekazujemy wymaganą dokumentację, potwierdzającą czyszczenie zgodne z wytycznymi.
Zakres czyszczenia każdorazowo dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i może zostać poszerzony o usługi dodatkowe.

Czyszczenie na potrzeby audytów

Planowanie czyszczenia hal produkcyjnych w miejscach trudno dostępnych zmniejsza koszty i czas przygotowania zakładu do audytu jakościowego. Sprawia również, że sam proces certyfikacji jest spokojniejszy i mniej pracochłonny.

Ponad 20 lat doświadczenia w czyszczeniu hal produkcyjnych i przemysłowych

Od 2000 r. sprzątamy i czyścimy różnego rodzaju obiekty przemysłowe. Do tej pory wykonaliśmy kilkanaście tysięcy zleceń w całej Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym czyszczeniu hal produkcyjnych dla wielu branż. Różnorodne doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów zarówno w ramach samej usługi, jak i obsługi klienta.
Za przebieg prac odpowiedzialny jest brygadzista oraz kierownik koordynacji zleceń. Po zakończonej realizacji każdego zlecenia przekazujemy protokół odbioru prac. Dokument potwierdza termin, zakres i rodzaj wykonanych usług. Dla klienta jest potwierdzeniem kompleksowego wyczyszczenia zakładu.

Wysokie standardy BHP

Katarzyna Celmer
Specjalista BHP oraz Inspektor PPOŻ w Kwadra System
W Kwadra-System za wysokie standardy bezpieczeństwa odpowiada wewnętrzna służba BHP. Nasz specjalista BHP opracowuje instrukcje bezpiecznego wykonania robót (IBWR) do każdego zlecenia oraz prowadzi firmową księgę procedur BHP. Wszyscy pracownicy przed przystąpieniem do realizacji usługi są dokładnie przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa i zapoznani z instrukcjami dotyczącymi danego zlecenia. Pełną dokumentację BHP i IBWR przekazujemy zleceniodawcy jeszcze przed wykonaniem prac. Dysponujemy odpowiednią odzieżą roboczą i ochronną oraz atestowanym sprzętem, co gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie pracowników podczas pracy. O wysokich standardach BHP w naszej firmie świadczy również certyfikat jakości usług z zakresu usuwania pyłów osiadłych w strefach zagrożenia wybuchem, wydany przez CNBOP PIB.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyszkolony zespół

Wyszkolony zespół jest naszym motorem. Stawiamy na nieprzerwany rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Wszyscy nasi pracownicy mają wymagane kursy, szkolenia i uprawnienia, w tym do pracy na wysokości oraz obsługi podestów ruchomych przejezdnych, wydane przez UDT.
Nadzór i kontrola przebiegu zleceń jest kolejnym istotnym ogniwem, dlatego każda realizacja odbywa się pod czujnym okiem brygadzisty oraz koordynatora – opiekuna klienta.

Profesjonalny, atestowany sprzęt

Pracujemy wyłącznie na atestowanym, regularnie serwisowanym sprzęcie najlepszych producentów. Szukamy nowych rozwiązań technologicznych. Dostosowujemy urządzenia i maszyny do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Różnorodne, sprawdzone zaplecze maszynowe sprawia, że możemy podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Najwyższa jakość usług potwierdzona certyfikatami

W trosce o jak najwyższą jakość usług w zakresie czyszczenia zakładów przemysłowych wdrożyliśmy certyfikację systemów jakości:
- Certyfikat Systemu jakości ISO 9001:2015
- Certyfikat Systemu HACCP
- Certyfikat CNBOP-PIB – dedykowany dla stref zagrożenia wybuchem przez mieszaniny pyłowo-powietrzne.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person