Profesjonalne czyszczenie
dla przemysłu metalowego

Specjaliści od sprzątania i czyszczenia hal produkcyjnych
w zakładach przemysłu metalowego

Wysokie standardy BHP. 12 lat doświadczenia.

W zakładach przemysłu metalowego regularne czyszczenie sufitów, konstrukcji i ścian oraz infrastruktury hali jest niezwykle istotne. Wysokie zapylenie znacząco obniża jakość powietrza w zakładzie oraz może prowadzić do zanieczyszczenia produktu.
Aby utrzymać czystość w hali produkcyjnej, należy pamiętać o czyszczeniu miejsc trudno dostępnych, w których osadza się pył – ścian, sufitów, konstrukcji i elementów infrastruktury znajdujących się nad linią produkcyjną oraz maszyn.

Dzięki regularnemu i kompleksowemu czyszczeniu hal produkcyjnych w zakładach przemysłu metalowego można zachować wymagane standardy BHP i odpowiednią jakość powietrza, uniknąć awarii maszyn oraz utrzymać najwyższą jakość produktu.

Od 12 lat oferujemy kompleksowe, specjalistyczne czyszczenie hal produkcyjnych w szlifierniach, spawalniach, malarniach proszkowych i mokrych i innych zakładach przemysłu metalowego. Działamy na terenie całej Polski.

Co oferujemy w ramach usługi specjalistycznego czyszczenia hal produkcyjnych w zakładach przemysłu metalowego?

Czyszczenie konstrukcji
i sufitów
Odkurzamy i czyścimy na wilgotno sufity i konstrukcje podsufitowe. Dzięki pracy z wykorzystaniem podestów samojezdnych pracujemy bez konieczności wstrzymywania produkcji.
Czyszczenie maszyn
i linii produkcyjnych
Czyścimy na sucho i na wilgotno linie technologiczne, stanowiska pracownicze, miejsca spawalnicze, pomieszczenia śrutowania, kabiny malarnicze, suwnice, maszyny produkcyjne i inne urządzenia.
Czyszczenie przeszkleń
i oświetlenia
Czyścimy wszelkie przeszklenia na hali produkcyjnej, fasady, świetliki dachowe oraz elementy oświetlenia w zakładzie.
Czyszczenie
ścian
Odkurzamy i myjemy ściany w halach produkcyjnych oraz magazynowych. Na życzenie klienta malujemy ściany i inne powierzchnie w zakładzie.
Czyszczenie elementów infrastruktury hali
Czyścimy całą infrastrukturę hali, między innymi korytka kablowe, szachty prądowe, rury, wentylację, kratki wentylacyjne, wyciągi powietrzne i inne elementy infrastruktury hali.
Czyszczenie i renowacja
posadzek
W ramach czyszczenia posadzki
w hali usuwamy plamy, doczyszczamy posadzkę, wykonujemy naprawy ubytków, impregnację oraz, w razie potrzeby, usuwamy i malujemy linie i inne oznaczenia poziome.
Zakres czyszczenia każdorazowo dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i może zostać poszerzony o usługi dodatkowe. Termin i czas wykonania usługi dopasowujemy do specyfiki działania zakładu i planowanych przestojów lub przeglądów technicznych.

12 lat doświadczenia

Od 12 lat sprzątamy i czyścimy hale produkcyjne i magazynowe w zakładach przemysłu metalowego. Do tej pory wykonaliśmy kilkanaście tysięcy zleceń w całej Polsce.
Różnorodne doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów zarówno w ramach samej usługi, jak i obsługi klienta. Doceniają to klienci współpracujący z nami regularnie od wielu lat.
Obecnie wdrażamy w naszej firmie system zarządzania jakością EN ISO 9001:2015. Jako pierwsza firma w Polsce otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający nasze kwalifikacje do pracy w strefach wybuchowych wydawany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.

Wysokie standardy BHP

Katarzyna Celmer-Ratajczyk
specjalista ds. BHP w Kwadra System
W naszej firmie za wysokie standardy BHP odpowiada wewnętrzna służba BHP. Nasz specjalista BHP opracowuje instrukcje bezpiecznego wykonania robót (IBWR) do każdego zlecenia oraz prowadzi firmową księgę procedur BHP. Wszyscy pracownicy przed przystąpieniem do realizacji usługi pisemnie potwierdzają, że zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa i instrukcjami dotyczącymi danego zlecenia. Pełna dokumentacja BHP i IBWR przekazywana jest zleceniodawcy jeszcze przed wykonaniem zlecenia. Dysponujemy odpowiednią odzieżą roboczą i ochronną oraz atestowanym sprzętem, co gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie pracowników podczas pracy. O wysokich standardach BHP w naszej firmie świadczy również fakt, że czyścimy także strefy wybuchowe w obiektach przemysłowych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Stały, wyszkolony zespół

Siłą naszej firmy jest stały, wyszkolony zespół. Zatrudniamy na stałe ponad 40 osób. Wszyscy nasi pracownicy mają odpowiednie doświadczenie i wymagane uprawnienia, między innymi do pracy na wysokości i uprawnienia UDT. Każde wykonywane przez naszą firmę zlecenie nadzoruje, oprócz brygadzisty, koordynator - dedykowany opiekun klienta.

Własny, sprawdzony sprzęt

Korzystamy z najnowszych rozwiązań każdorazowo dostosowując sprzęt do potrzeb i oczekiwań klienta. Prace na wysokości wykonujemy najczęściej z podestów samojezdnych, co pozwala na dokładne wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc bez wstrzymywania produkcji. Ściany oraz przeszklenia myjemy za pomocą kijów teleskopowych wodą demineralizowaną, dzięki czemu woda nie pozostawia smug i zacieków.
Pracujemy wyłącznie na atestowanym i na bieżąco serwisowanym sprzęcie najlepszych producentów. Różnorodne i sprawdzone zaplecze sprzętowe sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Certyfikat po czyszczeniu

Po realizacji każdego zlecenia i odbiorze obiektu przez klienta, przekazujemy zleceniodawcy specjalny “Certyfikat czystości Kwadra System”. Certyfikat potwierdza termin, zakres i rodzaj wykonanych usług i jest dla klienta dodatkowym dokumentem poświadczającym kompleksowe wyczyszczenie obiektu.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person