Czyszczenie konstrukcji podsufitowych oraz sufitów w halach przemysłowych

Kompleksowo czyścimy sufity płaskie w halach przemysłowych bez wstrzymywania produkcji.

Cykliczne czyszczenie sufitów oraz konstrukcji podsufitowych w halach ma znaczący wpływ na ciągłość produkcji.

Dla zachowania właściwych warunków higienicznych w dolnych obszarach hali przemysłowej i/lub produkcyjnej, istotne jest regularne czyszczenie sufitów oraz konstrukcji podsufitowych. Brud, kurz, osady, pyły produkcyjne osadzające się na elementach górnych partii hal, migrują pod wpływem ruchu powietrza i osadzają się na niższych elementach wyposażenia zakładu.
Wiemy, jak ważna dla naszych klientów jest ciągłość produkcji, dlatego stosowane przez nas metody i technologie nie wpływają na wydajność przedsiębiorstwa.
Czyścimy sufity i konstrukcje podsufitowe sięgające nawet 46 m wysokości, również w strefach zagrożenia wybuchem. Stosujemy sprzęt, który nie stwarza ryzyka uszkodzenia czy zalania znajdujących się poniżej towarów oraz maszyn przemysłowych.

Zobacz, jak pracujemy

Co oferujemy w ramach czyszczenia konstrukcji podsufitowych i sufitów?

Czyszczenie sufitów i konstrukcji podsufitowych
Odkurzamy i/lub myjemy sufity płaskie, konstrukcje podsufitowe oraz wszelkie trudno dostępne miejsca na wysokości.
Technologia dopasowana do potrzeb klienta
Wiemy, że klienci obawiają się zalania maszyn i urządzeń w czasie czyszczenia sufitów oraz konstrukcji. Dlatego podczas naszej pracy nie używamy tzw. myjki ciśnieniowej, eliminując ryzyko zalania.
Czyszczenie bez wstrzymywania produkcji
Wiemy jak ważne dla zakładu produkcyjnego jest utrzymanie ciągłości produkcji. Dlatego nasze realizacje w większości przeprowadzamy bez wstrzymywania tego procesu.
Dezynfekcja powierzchni
W zależności od wymagań branży, dezynfekujemy powierzchnie sufitów oraz konstrukcji podsufitowych.
Czyszczenie w strefach zagrożenia wybuchem
Wiele zakładów produkcyjnych w trakcie procesów wytwarza substancje, które mogą być potencjalnie wybuchowe. Znamy zasady BHP dotyczące pracy w strefach zagrożenia wybuchem. Posiadamy certyfikat CNBOP BIP dedykowany do prac.
Bezpieczeństwo pracy na wysokości
Czyszczenie sufitów oraz konstrukcji podsufitowych odbywa się z podestów samojezdnych. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia UDT oraz przechodzą cykliczne szkolenia BHP.
Zakres czyszczenia każdorazowo dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i może zostać poszerzony o usługi dodatkowe.

Czyszczenie sufitów oraz konstrukcji podsufitowych

Wiemy od naszych klientów, że czyszczenie sufitów oraz konstrukcji podsufitowych znacznie ograniczyło awaryjność maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych.

Ponad 20 lat doświadczenia w czyszczeniu hal produkcyjnych i przemysłowych

Od 2000 r. sprzątamy i czyścimy różnego rodzaju obiekty przemysłowe. Do tej pory wykonaliśmy kilkanaście tysięcy zleceń w całej Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym czyszczeniu hal produkcyjnych dla wielu branż. Różnorodne doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów zarówno w ramach samej usługi, jak i obsługi klienta.
Za przebieg prac odpowiedzialny jest brygadzista oraz kierownik koordynacji zleceń. Po zakończonej realizacji każdego zlecenia przekazujemy protokół odbioru prac. Dokument potwierdza termin, zakres i rodzaj wykonanych usług. Dla klienta jest potwierdzeniem kompleksowego wyczyszczenia zakładu.

Wysokie standardy BHP

Katarzyna Celmer
Specjalista BHP oraz Inspektor PPOŻ w Kwadra System
W Kwadra-System za wysokie standardy bezpieczeństwa odpowiada wewnętrzna służba BHP. Nasz specjalista BHP opracowuje instrukcje bezpiecznego wykonania robót (IBWR) do każdego zlecenia oraz prowadzi firmową księgę procedur BHP. Wszyscy pracownicy przed przystąpieniem do realizacji usługi są dokładnie przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa i zapoznani z instrukcjami dotyczącymi danego zlecenia. Pełną dokumentację BHP i IBWR przekazujemy zleceniodawcy jeszcze przed wykonaniem prac. Dysponujemy odpowiednią odzieżą roboczą i ochronną oraz atestowanym sprzętem, co gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie pracowników podczas pracy. O wysokich standardach BHP w naszej firmie świadczy również certyfikat jakości usług z zakresu usuwania pyłów osiadłych w strefach zagrożenia wybuchem, wydany przez CNBOP PIB.
Standardy BHP

Wyszkolony zespół

Wyszkolony zespół jest naszym motorem. Stawiamy na nieprzerwany rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Wszyscy nasi pracownicy mają wymagane kursy, szkolenia i uprawnienia, w tym do pracy na wysokości oraz obsługi podestów ruchomych przejezdnych, wydane przez UDT.
Nadzór i kontrola przebiegu zleceń jest kolejnym istotnym ogniwem, dlatego każda realizacja odbywa się pod czujnym okiem brygadzisty oraz koordynatora – opiekuna klienta.

Profesjonalny, atestowany sprzęt

Pracujemy wyłącznie na atestowanym, regularnie serwisowanym sprzęcie najlepszych producentów. Szukamy nowych rozwiązań technologicznych. Dostosowujemy urządzenia i maszyny do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Różnorodne, sprawdzone zaplecze maszynowe sprawia, że możemy podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Najwyższa jakość usług potwierdzona certyfikatami

W trosce o jak najwyższą jakość usług w zakresie czyszczenia zakładów przemysłowych wdrożyliśmy certyfikację systemów jakości:
- Certyfikat Systemu jakości ISO 9001:2015
- Certyfikat Systemu HACCP
- Certyfikat CNBOP-PIB – dedykowany dla stref zagrożenia wybuchem przez mieszaniny pyłowo-powietrzne.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person