Czyszczenie sufitów i konstrukcji stalowych w halach przemysłowych

Specjaliści od sprzątania i czyszczenia hal produkcyjnych bez wstrzymywania produkcji, także w strefach zagrożonych wybuchem.

Wysokie standardy BHP. Czyszczenie pod audyty BRC i IFS.

Zapewniamy kompleksową usługę: usuwamy zanieczyszczenia nie tylko z sufitów oraz ścian, ale również z pozostałych części konstrukcji i maszyn. Do tego dochodzi krótki termin realizacji zlecenia. Nie zapominamy również o trudno dostępnych miejscach. Co więcej, czyszczenie konstrukcji sufitowych nie oznacza wstrzymania produkcji. Stosowane przez nas metody w żaden sposób nie zaszkodzą wydajności przedsiębiorstwa.

Jesteśmy w stanie wyczyścić konstrukcje sięgające nawet 46 metrów, włącznie ze strefami zagrożonymi wybuchem. Stosowany sprzęt nie stwarza ryzyka uszkodzenia czy zalania znajdujących się poniżej towarów oraz maszyn przemysłowych.

Zobacz, jak pracujemy

Jak czyścimy sufity i konstrukcje stalowe?

Konstrukcje stalowe w halach produkcyjnych odkurzamy specjalistycznym sprzętem. W razie potrzeby dodatkowo czyścimy elementy konstrukcji na mokro, najczęściej ręcznie, co gwarantuje precyzyjne wyczyszczenie bez ryzyka zalania maszyn czy towarów znajdujących się poniżej. Trudno dostępne miejsca czyścimy z podestów samojezdnych lub za pomocą kijów teleskopowych. Jesteśmy w stanie wyczyścić konstrukcje na wysokości nawet 46 metrów. Odkurzamy i czyścimy sufity i konstrukcje także w strefach zagrożonych wybuchem atestowanym i przeznaczonym do tego sprzętem.

Oferujemy także usługę kompleksowego, specjalistycznego czyszczenia hali produkcyjnej wraz z całą infrastrukturą (czyszczenie ścian, podłóg, oświetlenia, linii technologicznych itp.).

Czyszczenie na potrzeby audytu

Usługa w naszym wykonaniu spełnia wszystkie standardy BHP. Dzięki temu pomieszczenia bez problemu przejdą audyty BRC, ISO oraz IFS. Obejmuje to także specjalne audyty klienta. Czyszczenie konstrukcji sufitowych kończymy przekazaniem dokumentacji, która potwierdza wykonanie zgodne z wytycznymi.

20 lat
doświadczenia
w czyszczeniu konstrukcji stalowych

Doświadczenie w branży zdobywaliśmy na przestrzeni ponad dwóch dekad. Przez ten czas mieliśmy okazję współpracować z setkami klientów z różnych gałęzi gospodarki w całej Polsce. To przełożyło się na kilkanaście tysięcy zleceń. Czyszczenie konstrukcji sufitowych jest więc nam doskonale znane. Na dodatek nieustannie rozwijamy nasze umiejętności, aby dostosować się do oczekiwań klientów i wprowadzać do oferty nowoczesne rozwiązania. Dlatego właśnie udaje się nam utrzymać na rynku przez tak długi czas. Aktualnie zajmujemy się wdrażaniem systemu zarządzania jakością EN ISO 9001:2015.

Pragniemy zaznaczyć, że jako pierwsza w Polsce firma otrzymaliśmy certyfikat Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej. Potwierdza on nasze kwalifikacje w zakresie pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

Wysokie standardy BHP

Katarzyna Celmer
Specjalista BHP oraz Inspektor PPOŻ w Kwadra System
Kwestie bezpieczeństwa traktujemy wyjątkowo poważnie. Zwłaszcza, gdy mamy do czynienia ze strefami zagrożonymi wybuchem. Dlatego czyszczenie konstrukcji sufitowych podlega wysokim standardom BHP, które planuje i wdraża wewnętrzna służba BHP. Odpowiada ona za indywidualne opracowanie – do każdego zlecenia – Instrukcji Bezpiecznego Wykonania Robót. Dopiero po zaznajomieniu się z IBWR i podpisaniu dokumentu nasi pracownicy mogą przystąpić do pracy. Właśnie w ten sposób osiągamy maksymalny poziom zabezpieczeń, z których korzystają zarówno nasi pracownicy, jak i klienci. O profesjonalizmie z zakresu higieny i bezpieczeństwa pracy świadczy również nowoczesna, trwała oraz niezawodna odzież robocza, a także atestowany sprzęt, który jest regularnie serwisowany przez renomowanych producentów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Stały, wyszkolony zespół

Osiągnięcie wysokiego stopnia fachowości nie byłoby możliwe bez zaangażowanego w pracę zespołu. Liczy on ponad 40 osób. Wszyscy pracownicy są prawdziwymi specjalistami w swojej dziedzinie. Posiadają wymagane uprawnienia (m.in. do prac na wysokościach, UDT), a ich kompetencje w czyszczeniu konstrukcji sufitowych są ciągle poszerzane.

Własny, sprawdzony sprzęt

Sami pracownicy to nie wszystko. Niezbędny jest również specjalistyczny sprzęt. Pod tym względem nie uznajemy żadnych kompromisów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań, które udostępniają zaufane marki. Za każdym razem dostosowujemy sprzęt do wymagań klientów. Dzięki takiemu podejściu oraz nowoczesnemu zapleczu możemy podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zadań związanych z czyszczeniem konstrukcji sufitowych.

Posiadamy m.in. podesty samojezdne czy kije teleskopowe, które pozwalają nam dostać się do miejsc niedostępnych w żaden inny sposób, co gwarantuje kompletne usunięcie zabrudzeń z każdej powierzchni.

Certyfikat po czyszczeniu

Po zakończeniu czyszczenia konstrukcji sufitowych sporządzamy odpowiednią dokumentację, którą przekazujemy klientom. Zawiera ona termin, zakres i rodzaj wykonanych usług. Certyfikat jakości Kwadra System może więc posłużyć za świadectwo kompleksowego wyczyszczenia obiektu naszego zleceniodawcy.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person