Czyszczenie hal produkcyjnych i przemysłowych Toruń

Sprzątanie hal produkcyjnych Toruń

Wykonujemy kompleksowe i dokładne czyszczenie hal produkcyjnych. Toruń to miasto, w którym od lat z sukcesem świadczymy tego rodzaju usługi. Nasi klienci doceniają profesjonalizm i precyzję w wykonywaniu każdego zlecenia. Oferujemy bardzo staranne sprzątanie i mycie hal przy użyciu specjalistycznych narzędzi oraz środków.
Przed rozpoczęciem realizacji usługi wykonujemy fotografie obecnego stanu pomieszczenia, a po zakończeniu prac powtórnie robimy zdjęcia. Dzięki temu nasi klienci mogą łatwo porównać zmianę w czystości powierzchni. Wykonujemy sprzątanie bez konieczności wstrzymywania produkcji.

Kompleksowe sprzątanie hal przemysłowych – Toruń

Zapewniamy dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni w halach przemysłowych, w tym zwłaszcza miejsc trudno dostępnych. Regularne usuwanie plam i zabrudzeń z hal produkcyjnych pomaga uniknąć wielu awarii maszyn i poprawić wydajność produkcji. Proces ten pozwala też nie dopuścić do zanieczyszczenia bądź skażenia wytwarzanych towarów. Sprzątamy ściany, sufity, konstrukcje, ale również maszyny oraz inne elementy infrastruktury pomieszczenia.
W ramach prac sprzątających wykonujemy dokładne czyszczenie linii produkcyjnych. Sprzątamy taśmy transportowe, formy oraz stanowiska pracownicze, a także urządzenia sterujące i maszyny produkcyjne z zewnątrz. Zajmujemy się dokładnym usuwaniem zabrudzeń i myciem posadzek, ścian, elementów oświetlenia, przeszkleń, konstrukcji i sufitów. W razie potrzeby usuwamy i malujemy linie oraz inne poziome oznaczenia na podłodze. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, dostosowujemy zakres prac do jego indywidualnych potrzeb.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person