Czyszczenie hal magazynowych Toruń

Niektóre miejsca w halach magazynowych są tak trudno dostępne, że nie da się utrzymać w nich czystości zwyczajnym, regularnym sprzątaniem. Aby zapewnić pełną czystość w miejscu pracy należy zamówić specjalistyczną firmę, która zajmuje się tego typu usługami. Jeśli chodzi o sprzątanie hal Toruń jest miastem, które ma dostęp do naszej profesjonalnej oferty w tym zakresie.

Szybkie i precyzyjne sprzątanie hal magazynowych Toruń

Posiadamy sprzęt, który pozwala nam dostać się do nieużytkowanych na co dzień miejsc, w których gromadzą się zanieczyszczenia. Usunięcie ich znacząco poprawia poziom bezpieczeństwa magazynowanych towarów. Pozwala również przejść różnego rodzaju audyty, zwłaszcza BRC, IFS czy ISO.
Przed wyczyszczeniem powierzchni robimy zdjęcia, aby udokumentować przeprowadzone prace. Dzięki temu klienci mogą samodzielnie zweryfikować efekty. Zdjęcia wręczamy wraz z certyfikatem czystości Kwadra System, który stanowi dowód kompleksowego wysprzątania hali.

Dostosowane do wymagań sprzątanie magazynów Toruń

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dotyczy to zarówno opracowania instrukcji bezpiecznego wykonania robót, jak i stosowanych metod. Zawsze wybieramy najprostszą, a przy tym najwydajniejszą metodę. Wycena również odbywa się w sposób indywidualny. Do obliczenia kosztów bierzemy pod uwagę m.in. wielkość hali. To najuczciwsza forma rozliczania się, za którą doceniło nas wielu klientów w Toruniu oraz całej Polsce.
W kwestii takiej, jak czyszczenie hal magazynowych Toruń może liczyć na naszą pomoc. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Napisz do nas


  Anita Filisiewicz
  Specjalista ds. obsługi klienta w Kwadra System

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się
  więcej lub skorzystać z oferty

  contact-person